KIG Klanni Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SA-MP Klann
 
PealehtPealeht  Killa Ice GangKilla Ice Gang  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Microsoft Flight Simulator

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Microsoft Flight Simulator Empty
PostitaminePealkiri: Microsoft Flight Simulator   Microsoft Flight Simulator EmptyEsm Aug 11 2008, 13:48

MSFS on üks väga lahe mäng neile, kellele meeldib lennundus. See on kõige reaalsem ja sellele mängule on kõige rohkem add-on'e. See on väga hea simulaator. Seal on olemas TERVE MAAILM ja KÕIK lennujaamad. Lennujaamu saab netist juurde tõmmata või mingit täpsemat tõmmata (nagu on olemas simmis, aga mitte just väga täpne). Ise teen parasjagu Ämarit. Üks versioon minu Ämarist on avsimis üleval, aga see minu esimene projekt, nii et......mitte just kõige parem Embarassed
Samuti saab sinna juurde tõmmata lennukeid. Ja nagu on mingis teises mängus (nt. GTA SA), siis seal sa saad panna lennukeid juurde, mitte et vahetad välja mingi auto vastu, iga mudel on seal täiesti erinev.

Seal on kõik paneelid hästi reaalsed. Kõik nupud on simuleeritud jms. Mõnes lennukis saad sees isegi ringi käia ja värki-särki. Uksi lahti teha, reisijaid toita (fspassengers(tasuline add-on)).

Mul endal on FS2004 aka FS9, FS2004:ACOF (A Century Of Flight). Lennukeid varieerub seal esimest lennukist maailmas kõige uuemani Very Happy

Kõige parem on seda mängida joysticku või yoke'iga (mul on mõlemad)

Videosi:

youtube



youtube
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Microsoft Flight Simulator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Microsoft Flight Simulator   Microsoft Flight Simulator EmptyEsm Sept 01 2008, 13:51

Ma olen pilte ja videosi vaadanud, aga graafika ei tundu lihtsalt sobiv olevat selle mängu jaoks Sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Microsoft Flight Simulator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Microsoft Flight Simulator   Microsoft Flight Simulator EmptyEsm Sept 01 2008, 19:34

Graafika on 5+. Mängi ja siis saad teada. Videotest ei saa sa mitte tuhkagi aru mängu graafikast ja olemisest. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Microsoft Flight Simulator Empty
PostitaminePealkiri: Re: Microsoft Flight Simulator   Microsoft Flight Simulator Empty

Tagasi üles Go down
 
Microsoft Flight Simulator
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KIG Klanni Foorum :: Muu Jutt :: Muud Mängud-
Hüppa: