KIG Klanni Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SA-MP Klann
 
PealehtPealeht  Killa Ice GangKilla Ice Gang  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Online Mängud

Go down 
3 posters
AutorTeade
Ocean
NooB



Postituste arv : 22
Registration date : 07/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 09:01

Ok ma yritan siia panna võimalikult plaju online mänge mida ma olen mängiunud/mängin ikka veel....

Nu nii esimeseks : www.ijji.com

seal on plaju online m2nge kõik mängud lähevad ühe account alt tööle .... ma olen mänginud sealt Gunzi Solder Fronti ja GunBoundi....

Teiseks on Cabal online :http://www.cabalonline.com/

ma ei mänginudgi päris õiges servus Very Happy ma mängisin privas kui keegi seda tahab siis selle nimi oli Ocean Cabal

Kolmandaks on Silkroad online : soz ma täpselt selle lehte ei tea

Okey mulle (ei tea kas teile meeldib) on veel soovitatud FlyFF.. Rangnarok... Wolfenstein ET / Return to castle ...

nu nii rohkem ei tule mul meelde lol!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 09:07

Silkroadi mängisin kunagi, sain vist mingi level 21 kätte 17 tunniga Twisted Evil

Cabal Online'i proovisin, aga ei meeldinud kohe üldse Evil or Very Mad

FlyFF oli suht pull mäng sunny Kahju ainult, et liiga lapsik, või ma ei tea santa

GunBound on ka minu arust jama No

...

Minu arvates üks parim tasuta online mäng mis olemas on, on F.E.A.R Multiplayer... KIG mängis kunagi seda... Noh, tegelt mingi 4 inimest mängisid seda ja väga vähe jocolor Aga selle saab siis http://www.joinfear.com
Tagasi üles Go down
Ocean
NooB



Postituste arv : 22
Registration date : 07/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 10:12

Nu igal inimesel erinevad arvamused ... mõnele meeldib mõnele mitte ma lihtsalt panin need sinna et kui keegi tahab siis võib proovida neid m2nge
Tagasi üles Go down
Karl
LiL' KiGGeR
Karl


Postituste arv : 223
Age : 29
Registration date : 05/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 10:20

Ocean mis level flyff-is?
Ise saan neist aint flyffi, wolfsteini (mingi väikse laggiga) ja võibolla isegi gunzi mängida
Ülejäänud liiga võimsad mu arvuti jaoks Embarassed
Tagasi üles Go down
Ocean
NooB



Postituste arv : 22
Registration date : 07/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 10:58

pole flyffi m2nginud mu sõber m2ngis mingi sai lvl 20 siis lõpetas ... ei tea kas tasub tõmmata .. cyclops
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 12:47

Ocean kirjutas:
Nu igal inimesel erinevad arvamused ... mõnele meeldib mõnele mitte ma lihtsalt panin need sinna et kui keegi tahab siis võib proovida neid m2nge

Ära nüüd pahaseks saa, et mulle mõned mängud ei meeldi Very Happy Lihtsalt, avaldasin oma arvamust Smile
Tagasi üles Go down
Karl
LiL' KiGGeR
Karl


Postituste arv : 223
Age : 29
Registration date : 05/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 14:14

Ocean kirjutas:
pole flyffi m2nginud mu sõber m2ngis mingi sai lvl 20 siis lõpetas ... ei tea kas tasub tõmmata .. cyclops
hea igavuse peletamiseks...
aga jah charide näod on küll lapsikud aga muul eriti pole viga
ise olen lvl 19
Tagasi üles Go down
Ocean
NooB



Postituste arv : 22
Registration date : 07/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyNelj Aug 07 2008, 14:26

no eks ma proovi seda panin just tõmbama mingi 1 tund läheb ... aga mis su nimi seal muide ?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyEsm Sept 01 2008, 11:03

Kas keegi Trackmania Nations Forever ei mängi? Minu arust super mäng Smile Vormeliga kimad kiirlt hüpetes Very Happy

Steamis saab tasuta tõmmata
http://www.steampowered.com/v/index.php?area=app&AppId=11020&cc=EE
Tagasi üles Go down
Karl
LiL' KiGGeR
Karl


Postituste arv : 223
Age : 29
Registration date : 05/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyEsm Sept 01 2008, 11:37

nähtud, tõmmatud, mängitud ja mul arvuti ei vea välja eriti.
sellest on parem versioon olemas(stuntimine kah)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyEsm Sept 01 2008, 13:48

Karl kirjutas:
sellest on parem versioon olemas(stuntimine kah)

Sa mõtled Trackmania United Foreverit?
Tagasi üles Go down
Karl
LiL' KiGGeR
Karl


Postituste arv : 223
Age : 29
Registration date : 05/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyEsm Sept 01 2008, 14:17

ei...algus on trackmania aga edasi ei tea
Tagasi üles Go down
SpUnKyMe
BANNED
BANNED
SpUnKyMe


Postituste arv : 439
Age : 29
Asukoht : KIG = ORANGE
Registration date : 03/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyTeis Sept 02 2008, 13:16

sunrise* ? united ?


Viimati muutis seda SpUnKyMe (Reede Sept 05 2008, 14:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Karl
LiL' KiGGeR
Karl


Postituste arv : 223
Age : 29
Registration date : 05/08/2008

Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud EmptyTeis Sept 02 2008, 18:40

SpUnKyMe kirjutas:
summer ? united ?
united mayby
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Online Mängud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Online Mängud   Online Mängud Empty

Tagasi üles Go down
 
Online Mängud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KIG Klanni Foorum :: Muu Jutt :: Muud Mängud-
Hüppa: