KIG Klanni Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


SA-MP Klann
 
PealehtPealeht  Killa Ice GangKilla Ice Gang  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Battle for Rhun

Go down 
2 posters
AutorTeade
SpUnKyMe
BANNED
BANNED
SpUnKyMe


Postituste arv : 439
Age : 29
Asukoht : KIG = ORANGE
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyKolm Aug 06 2008, 10:36

Nimi: Battle for Rhun
Kuupäev: Teadmata
Kellaaeg: Teadmata
Mäng: Battle for Middle-earth II
Server + IP: Teadmata
Map: Rhun
Kohtunik: [KIG]SpUnKyMe

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lühitutvustus: Sõda, koos rahuajaga

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reeglid:

*Ei tohi koode kasutada

*Ei tohi enne rahuaja lõppu rünnata

*Rahuaeg kestab 15 minutit. Kui öeldakse, et rahuaeg läbi, võid kõiki rünnata

*Alguses võid teha tiimi kellega kokku lepitud, aga lõpus peate üksteist ära hävitama

*Kohal peab olema 5 minutit enne algust

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lähem Info: Võistlus toimub LAN-is ehk Local Area Networkis. Tulijatel peab olema hamachi ning liitunud hamachi toaga Nimi: KIG LAN, Parool: KIG... Rassi võivad kõik ise valida

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juttu kah
Et siis algul SpUnKyMe-l vedas, sai ringi kui kaotas selle mightile, siis sai tagasi, siis kaotas jälle ja Mightile, siis sai selle mustikas.
Aga muidu oli suht tore Wink
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TULEMUSED

1.koht - [KIG]Mushu ja [KIG]SpUnKyMe
2.koht Might
3.koht [KIG]Flasky


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pildid:

Battle for Rhun 210
Battle for Rhun 86479466hj3


Battle for Rhun 93808972vg5
Battle for Rhun 87255681fe0


Viimati muutis seda SpUnKyMe (Esm Aug 11 2008, 17:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyKolm Aug 06 2008, 11:17

Nojaa.... kes saaksid tulla Question




Mina Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyKolm Aug 06 2008, 14:26

Kas poleks mitte parem muuta võistluse nimi Battle for Weather Hills? Very Happy Natuke stiilsem Very Happy

Kusjuures, plaanisin sama asja xD
Tagasi üles Go down
SpUnKyMe
BANNED
BANNED
SpUnKyMe


Postituste arv : 439
Age : 29
Asukoht : KIG = ORANGE
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyKolm Aug 06 2008, 15:10

Tore lugeda :9 xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyKolm Aug 06 2008, 15:47

Ikka, ikka. Saaks mingi 6-7 inimest tuleks kõva lahing Smile
Tagasi üles Go down
SpUnKyMe
BANNED
BANNED
SpUnKyMe


Postituste arv : 439
Age : 29
Asukoht : KIG = ORANGE
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyLaup Aug 09 2008, 11:34

Järjekortselt kukkus läbi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyLaup Aug 09 2008, 11:40

Nii ta on jah .... :S xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyEsm Aug 11 2008, 17:28

Suht kickass võistlus oli. Kahju, et sel ajal kui ma eemal olin igasugused tondid mu sõjaväelise baasi hävitasid confused Oleksin vast edasi võidelnud, aga strateegliselt tugevaim keskus oli hävitatud. Kui mushu mu peabaasi ka hävitas, jõudsin ehitada uue fortressi. Ja mingi tont saatis tolle mulla alla oma earth quake'ga cheers
Tagasi üles Go down
muslik
LiL' KiGGeR



Postituste arv : 140
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyEsm Aug 11 2008, 17:56

Martin too tont olin mina maavärinaga Very Happy . Ei väga bueno oli, aga väga pikkaks kiskus ligi 6h. Panen kah ühe pildi, kus martin proovib päästa, mis päästa annab oma baasis.
Battle for Rhun Bfme220080811154507ds7
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyEsm Aug 11 2008, 19:31

Sul on väga hea graafika affraid Võrdle enda ja Spunky oma (mul umbes sama mis Spunkyl)
Tagasi üles Go down
muslik
LiL' KiGGeR



Postituste arv : 140
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyEsm Aug 11 2008, 20:25

Mul norm graafikakaart kah,tänan martin koblimendi eest cheers Mul oli graafika vist keskmise peal ise muutnud pole.
Tagasi üles Go down
SpUnKyMe
BANNED
BANNED
SpUnKyMe


Postituste arv : 439
Age : 29
Asukoht : KIG = ORANGE
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyPüh Sept 07 2008, 13:09

x-fire teeb mitu korda paremaks graafikat ju, aga äkki kunagi kordaks seda "üritust" ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyPüh Sept 07 2008, 13:59

SpUnKyMe kirjutas:
x-fire teeb mitu korda paremaks graafikat ju, aga äkki kunagi kordaks seda "üritust" ? Very Happy

Kui arvuti saan korda olen kindel tulija (Kuigi koolipäevadel ei saa vist niipalju No-Life'da)
Tagasi üles Go down
SpUnKyMe
BANNED
BANNED
SpUnKyMe


Postituste arv : 439
Age : 29
Asukoht : KIG = ORANGE
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyPüh Sept 07 2008, 14:22

tõsi ta on Sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyPüh Sept 07 2008, 14:23

8. klass..... läheb raskeks Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
SpUnKyMe
BANNED
BANNED
SpUnKyMe


Postituste arv : 439
Age : 29
Asukoht : KIG = ORANGE
Registration date : 03/08/2008

Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun EmptyPüh Sept 07 2008, 14:25

nii et "rematch" tuleb ära unustada
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Battle for Rhun Empty
PostitaminePealkiri: Re: Battle for Rhun   Battle for Rhun Empty

Tagasi üles Go down
 
Battle for Rhun
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Battle for Middle-earth II
» 28.09.2008 - Hydra Battle

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KIG Klanni Foorum :: Võistlused ja Üritused :: Mitteametlikud Võistlused-
Hüppa: